Laster inn bilder /images/slideshow/1/
  • 06112013_154128.jpg
  • 06112013_154206.jpg
  • 06112013_154230.jpg
High-End moisture in oil transmitter with multifuctional display
06.03.2017
High-End moisture in oil transmitter with multifuctional display EE360 is dedicated for reliable monitoring of lubrication, hydraulic and insulation oils as well as diesel fuel. In addition to high...
Les mer

Kontaktinformasjon - Leif Kølner Ingeniørfirma A/S

Postadresse:        Postboks 353, 3101 TØNSBERG

Besøksadresse:    Danholmen 19, 3128 NØTTERØY

Telefon:                33 00 33 00
Telefaks:               33 00 33 01
E-post:                  firmapost@lki.no

Oversikt over ansatte, stilling, internt telefonnummer, mobiltelefonnnummer og e-postadresse:

 

Per Kølner Daglig leder 33 00 33 17 913 76 190 per@lki.no
Olav Heggemsnes Salgsingeniør 33 00 33 07 913 76 192 olav@lki.no
Kristoffer Orerød Salgsingeniør 33 00 33 18 913 76 196 kristoffer@lki.no
Fredrik K. Reymert Salgsingeniør 33 00 33 19 913 76 197 fredrik@lki.no
Svein-Rune Andresen Serviceingeniør 33 00 33 05 913 76 195 sra@lki.no
Sead Durakovic Logistikk/lager 33 00 33 06 920 43 982 sead@lki.no
Gry Eriksen Salgssupport/QA  33 00 33 00 920 25 107 gry@lki.no
Huiying Q. Kølner Regnskapsansvarlig 33 00 33 04 913 76 193 hqk@lki.no
© 2017 - Leif Kølner Ingeniørfima
CMS: My Editor :: Design: Final Touch Reklame AS